Заклад дошкільної освіти "Сонечко"
село Залізнячка, Черкаська область

Загальні правила закладу

Вартість харчування дітей у закладі дошкільної освіти

З  01 cічня 2022 року рішенням виконавчого комітету Єрківської селищної ради ради від 09.12.2021 року

№11-48/VIII Про затвердження селищної Програми організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти Єрківської територіальної громадиу 2022році визначили середню вартість харчування в межах 35-40грн. в день на одну дитину.

 Встановлено батьківську плату за харчування дітей в

сумі 15 грн. в день на одну дитину. Решту коштів відшкодовується з селищного бюджету.

 Звільнено на 100% від оплати за харчування в ЗДО:   

 • дітей – сиріт, позбавлених батьківського піклування;
 • дітей з інвалідністю;
 • дітей з багатодітних сімей;
 • дітей з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» (у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім'ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму);
 • дітей з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
 • дітей, один з батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України;
 • дітей батьків - учасників бойових дій, які  брали  безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України або операції об’єднаних сил;                           
 • дітей з  числа внутрішньо переміщених осіб та дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Адміністрація ЗДО

 

Шановні батьки!

 У нашому дошкільному закладі діють правила, які допоможуть правильно організувати час перебування у ньому Ваших дітей. Запрошуємо до співпраці та просимо дотримуватися наступних правил:

 1. Залізняцький ЗДО "Сонечко" працює з 7.30  до 18,00.
 2. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ЗДО, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до ЗДО саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми ЗДО, вихователь зобов’язаний передати дитину батькам або іншій особі,  що прийшла за їх дорученням. Вихователь  не має права віддавати дітей з ЗДО неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.
 3. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забирати дитину з ЗДО  (таке доручення оформляється письмово).
 4. Приводити в ЗДО потрібно здорову дитину в чистому одязі та взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно- гігієнічним вимогам; повідомити вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо). Приводити дитину до ЗДО з 7.30 до 9,00
 5. Своєчасно повідомляти вихователя про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ЗДО.
 6. Після тривалої відсутності дитини (більше 30 днів) або перенесеної хвороби необхідно надати вихователю довідку від лікаря про стан здоров’я дитини і  можливість перебування в дитячому колективі.
 7. Вихователь зобов’язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб, нездужання, тілесних ушкоджень (синці, подряпини, забої тощо). Якщо під час ранкового прийому в ЗДО у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов’язані  звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.
 8. За дитиною зберігається місце у ЗДО у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період (75 днів).
 9. Вихователь не несе відповідальність за збереження прикрас Вашої дитини (сережки, хрестики тощо), іграшок, принесених з дому та візочків (санчат)  залишених на території ЗДО.
 10. Заздалегідь потурбуйтесь, щоб розпорядок дня дитини вдома був наближений до розпорядку дня дитячого садочка.
 11. Щоб уникнути випадків травматизму, обов’язково перевіряйте вміст кишень в одязі дитини на наявність небезпечних предметів.
 12. Батьківські збори та інші просвітницькі заходи, що проводяться в закладі, є обов’язковими для відвідування.
 13. Рекомендуємо Вам виконувати поради педагогічних  працівників закладу стосовно розвитку, виховання та навчання та зміцнення здоров’я дитини.
 14. На публічних заходах, які відбуваються у ЗДО, може вестися відео або фото зйомка за участю Вашої дитини. Адміністрація ЗДО залишає за собою право використовувати матеріали зйомок для публікації на офіційному  сайті, сторінках закладу у соцмережах, ЗМІ, періодичних виданнях.
 15. Своєчасно вносити плату за харчування дитини до 20 числа кожного місяця
 16. Адміністрація ЗДО завжди готова до співпраці з Вами у разі виникнення проблемних питань.

 

Ми є прикладом для наслідування наших дітей.

Не слід вимагати від них дотримання тих правил,

яких не дотримуємось самі.

Любіть дітей, цінуйте, шануйте їхні почуття,

адже діти — це найдорожче, що ми маємо!

 

 

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ БАТЬКІВ

НА ДИТЯЧИХ СВЯТАХ ТА РОЗВАГАХ У ЗДО "Сонечко"

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Запрошуємо до співпраці та просимо дотримуватися наступних правил, які допоможуть правильно організувати і отримати позитивні емоції від свят та розваг в нашому дошкільному закладі

 1. Свята та розваги у ЗДО "Сонечко" проводяться не для батьків, а для дітей.
 2. Прийшовши на свято, пам’ятайте, що воно організоване для всіх дітей, а не тільки для Вашої дитини.
 3. На святі можуть бути присутні не більше 4 осіб з родини. (У разві карантину, свята проводяться без присутності глядачів)
 4. Вхід до приміщення, де проводяться заходи дозволяється без верхнього одягу та у змінному взутті. (бахіли)
 5. Мобільні пристрої під час свята мають бути переведені у беззвучний режим. Розмови по телефону заборонені.
 6. Фото і відео зйомка дозволяється тільки зі свого місця. На заходах у ЗДО може вестися відео або фото зйомка за участю Вашої дитини. Адміністрація ЗДО залишає за собою право використовувати матеріали зйомок для публікації на офіційному  сайті, сторінках закладу у соцмережах, ЗМІ, періодичних виданнях.
 7. Під час заходів батькам забороняється переходити з одного місця на друге, вставати зі свого місця.
 8. Не можна відволікати дитину розмовами і вигуками з місця. Якщо раптом, розказуючи вірші чи слова своєї ролі, Ваша дитина забула текст, не слід вигукувати підказки з місця. Вихователь обов’язково коректно допоможе  дитині.
 9. На  прохання педагогів ЗДО батьки  можуть брати участь в проведенні дитячих свят та розваг (заспівати разом з дітьми пісню, затанцювати з дитиною, пограти гру, розказати разом з дитиною вірш чи гумореску).
 10. Дбайте про те, щоб одяг і сценічні атрибути були зручними для дитини та не створювали дискомфорту. В разі виникнення непередбачених ситуацій з цього приводу не хвилюйтесь і не намагайтесь допомогти  дитині, відволікаючи її від основного дійства. Вихователь обов’язково побачить проблему і виправить її.
 11. Не хвилюйтесь, що інша дитина може те, чого поки що не вміє Ваша. Настане час, коли  Ваша дитина розкриє усі свої таланти. Ваша дитина-найкраща! У неї своя траєкторія розвитку! Ми разом з Вами  допоможемо Вашій дитині в цій перемозі!

 

Недотримання цих елементарних правил відволікає дітей, заважає їм відчути себе головними учасниками дії, розкрити свій потенціал.

 

У випадку не виконання вищезгаданих правил чи іншої неадекватної  поведінки з боку батьків адміністрація закладу дошкільної освіти залишає за собою право не запрошувати батьків на свята і проводити їх без батьків, так як невиконання цих правил відволікає дітей, заважає їм відчувати себе головними учасниками дійств.

І пам'ятайте: нашим малятам - артистам потрібні оплески!

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *